Facem Angajari !

Descrierea companiei

  • Societate noastra este o societate cu capital integral romanesc. Desfasuram activitati de tip document center, personalizari, idei de cadouri si productie publicitara. Cei peste 16 ani de activitate ne recomanda!
  • Cu un parcurs deosebit de stabil din punct de vedere financiar si cu tendinta permanenta de exitindere.. echipa noastra reprezinta un etalon pentru fiecare dintre oamenii care ne sunt alaturi.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana capabila, sociabila, dispusa sa invete permanent. Experienta in domeniu de activitate al societatatii constituie un avantaj imens.
Disponibilitatea, Initiativa, tactul, voluntariatul si rezistenta la stress sunt punctele forte.

Descrierea jobului

  • In atributiile postului intra comunicarea cu clientii, cunoasterea procesului de la executarea lucrarilor pana la faza de  incasare.
  • Angajatul opereaza diverse aparate specifice cum ar fi: computer, copiator alb negru si color, imprimante laser, masina de plastifiat, masina de incopciat, ghilotina, masina de biguit, taietor de colturi, gravura computerizata laser, imprimanta large format, cutter ploter ...  si lucreaza cu materiale gen: hartie, carton, colant, palram, PVC, plexiglas. alucobond, profile diverse.. efectuand operatii precum: lipire, indoire, debitare, vopsire, pentru proiectele de productie publicitara in care este alocat
  • Participa, alaturi de ceilalti mebri ai echipei la buna desfasurare conform graficului la sediul firmei.
  • Lucram cu diverse softuri: office, corel draw, adobe, softuri de taiere cutter ...

Cerinte

- Studii medii tehnice (liceu sau scoala profesionala cu profil tehnic) sau superioare.
- Experienta in domeniu
- Initiativa
- Simt practic
- Flexibilitate
- Atitudine pozitiva

Oferta (bonusuri, beneficii)
  • Program de lucru: 8 ore - 2 ture (9-17 si 13-21)
  • Se lucreaza 2 sambete pe luna, duminicile sunt libere
  • Salariu atractiv, corelat cu performanta
  • Mediu de lucru ambitios si dinamic

Locatie

Este vorba de o locatie centrala. Adresa exacta: 13 Septembrie 221-225, sector 5, Bucuresti - in incinta Prosper Plaza (exact la intersectia cu Mihail Sebastian)

Asteptam cv-ul dumneavoastra pe e-mail: office@personalizamorice.ro sau obtineti relatii la tel.: 0723.248.574

Va multumim!

Echipa Personalziamorice.ro